Najbliższe wydarzenie lokalne: 18 listopad 2017 r. o godz. 17.00 - Jubileusz Koła Gospodyń Wiejskich...
Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym.
Slider

Od najmłodszych lat przykładała wielką wagę do nauki, a mimo to, decyzją o wyborze studiów medycznych zaskoczyła swoją rodzinę. Dotychczas wśród jej bliskich nie było lekarzy. Pierwszy rok studiów wspomina jako szczególnie trudny, głównie za sprawą zmiany miejsca zamieszkania z małej wioski na duże miasto. Od początku chciała zostać ortopedą, ale  szybko zweryfikowała swoje plany. Dziś posiada trzy specjalizacje, z zakresu interny, medycyny rodzinnej i medycyny pracy oraz ukończone studia podyplomowe Zarządzanie Placówkami Ochrony Zdrowia. Uzyskując uprawnienia tuż po reformie wprowadzającej medycynę rodzinną do systemu ochrony zdrowia zalicza się do pierwszego pokolenia polskich lekarzy rodzinnych. Będąc w dodatku dyrektorem dużego Zakładu Opieki Zdrowotnej można powiedzieć, że o Podstawowej Opiece Zdrowotnej wie prawie wszystko. 

Ta wiedza jest uzupełniana bogatym doświadczeniem samorządowym i politycznym. Lidia Gądek czterokrotnie była wybierana radną: dwukrotnie rady miejskiej w Wolbromiu, raz rady powiatu olkuskiego (w obu pełniła funkcję przewodniczącej) i raz sejmiku województwa małopolskiego. Ukoronowaniem skutecznej pracy na rzecz społeczności lokalnej było otrzymanie w 2011 r. mandatu posła z list Platformy Obywatelskiej. Wyborcy docenili pracę Lidii Gądek ponownie powierzając jej mandat posła w wyborach 2015 roku. W sejmie poświęca się przede wszystkim ochronie zdrowia, jest członkiem komisji zdrowia oraz współinicjatorem i przewodniczącą Zespołu Parlamentarnego ds. Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Profilaktyki oraz Zespoły Parlamentarnego ds. Cukrzycy.

Lidia Gądek otoczona jest szerokim gronem przyjaciół i sympatyków. Bycie lekarzem pomaga jej nawiązywać nowe kontakty, jak i rozwiązywać sytuacje trudne. Na pytanie czy ma wrogów, odpowiada za Josephem Conradem, że ma tylko jednego, ale za to najpoważniejszego. Jest nim czas.

LOGO PATRONATU HONOROWEGO
POSŁANKI NA SEJM RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LIDII GĄDEK
 
(plik PSD / 2,36 MB)

POBIERZ

Biuro Poselskie w Wolbromiu
ul. Krakowska 12

czynne: w poniedziałki – w godz. 12.30 – 17.00
w piątki – w godz. 12.30 – 16.00
tel. 32 611 50 13 lub 696 076 736

Biuro Poselskie w Olkuszu
ul. K.K.Wielkiego 25

czynne: od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00 – 16.00
w piątki – w godz. 9.00 – 15.00
tel. 606 346 975

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio